Кол-центр
0-800-50-47-57
ТЕРНОПIЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
м.Тернопіль, просп. Злуки, 2В     тел./факс: (0352)52-30-09
Пн - Чт 8:00-17:12
         Пт 8:00-16:12
         Обід 13:00-14:00
kanc@tepo.com.ua

До уваги споживачів ТОВ «Тернопільелектропостач»!

Дата публікації: 16-08-2019, 11:20

З метою недопущення безоплатного відпуску електричної енергії ТОВ «Тернопільелектропостач» повідомляє наступне.
У випадку неналежного виконання грошових зобов’язань споживачами електричної енергії перед ТОВ «Тернопільелектропостач», товариством здійснюється нарахування штрафних санкцій боржникам.

Непобутовим споживачам, згідно договірних умов, нараховується: пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, 3 % річних нарахувань, інфляційні збитки.

Побутовим споживачам (населення) розмір пені становить 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення платежу. 

Крім того, товариство припиняє постачання електричної енергії боржникам. Послуги з припинення/відновлення постачання електричної енергії надаються оператором системи розподілу та оплачуються споживачем. Прогнозована вартість послуг з припинення постачання електричної енергії становить:

для непобутових споживачів – 2 000 грн.,
для побутових споживачів – 1 500 грн.
Платіжні документи, які підтверджують оплату заборгованості та пред’явлені представникам оператора системи розподілу (ВАТ «Тернопільобленерго» або іншим) під час проведення відключення, або надані постачальнику електроенергії після 9-00 години в день відключення, до уваги не беруться.

Із споживачів, які відключені за заборгованість, суми: боргу, штрафних санкцій та вартості послуг з відключення, товариство стягуватиме в судовому порядку. В такому випадку сплата судового збору у розмірі 192, 1 грн. або від 1921 грн. (в залежності від юрисдикції та виду провадження) покладатиметься на боржника.

Для безперервного споживання електричної енергії ТОВ «Тернопільелектропостач» наполегливо рекомендує вчасно здійснювати оплату за електричну енергію.

ТОВ «Тернопільелектропостач» надіється на подальшу плідну та взаємовигідну співпрацю. Для отримання додаткової інформації, звертайтеся до кол-центру компанії: 0-800-50-47-57 (лінія безкоштовна).


Адміністрація ТОВ «Тернопільелектропостач»