Кол-центр
0-800-50-47-57
ТЕРНОПIЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
м.Тернопіль, просп. Злуки, 2В     тел./факс: (0352)52-30-09
Пн - Чт 8:00-17:12
         Пт 8:00-16:12
         Обід 13:00-14:00
kanc@tepo.com.ua

Обговорення проектів тарифів

Про проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «Тернопільелектропостач» на 2020 рік

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»; керуючись постановою НКРЕКП №1176  від 05.10.2018р. «Про затвердження Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг», затвердженою на  засіданні НКРЕКП  у формі відкритого слухання та іншими нормативно-правовими та законодавчими актами,  ТОВ «Тернопільелектропостач»  оприлюднює проект тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік.
Універсальна послуга – постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» (№2019-VIII від 13.04.2017р.), на всій території України.
Відповідно до пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону ТОВ «Тернопільелектропостач»  виконуватиме функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території протягом двох років з моменту отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.
Пропозиції та зауваження до Проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг просимо надавати до 25 вересня 2019 року (включно):
-у письмовому вигляді на адресу: ТОВ «Тернопільелектропостач» , проспект Злуки 2в, м.Тернопіль, 46016
-електронним листомна e-mail:  kanc@tepo.com.ua
Пропозиції та зауваження до проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.
Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.
Дата відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік –26 вересня 2019 рокуоб 12:00 год. за адресою: м. Тернопіль, проспект Злуки 2в.
Результати засідання  будуть оформлені протоколом  та оприлюднені на офіційному веб-сайті ТОВ «Тернопільелектропостач».
Обгрунтування щодо необхідності перегляду структури і тарифу на послуги з постачання електричної енергії ТОВ «Тернопільелектропостач» на 2020 рік  Завантажити | Переглянути онлайн
Протокол відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг  Завантажити | Переглянути онлайн
Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите посмотрите фильмы онлайн это стоит того