ЗАБОРОНА НА ПРИПИНЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ БОРЖНИКАМ - СКАСОВАНА

ЗАБОРОНА НА ПРИПИНЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ БОРЖНИКАМ - СКАСОВАНА

УВАГА! 20.08.2021 набрав чинності закон, який вносить зміни до встановлених обмежень, що були прийняті через поширення коронавірусної хвороби. Так, відповідно п. 31 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», заборона на припинення надання житлово-комунальних послуг діятиме лише на період установленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування на території регіонів України.

Товариство просить терміново вжити заходів із погашення заборгованості за спожиту електроенергію, в іншому випадку об’єкти таких споживачів будуть подані на відключення відповідно до чинного законодавства.

З метою уникнення незручностей, зайвих та непередбачуваних фінансових витрат, пов’язаних з відключення від електропостачання, необхідно своєчасно та в повному обсязі розраховуватися за спожиту електроенергію.

Також, у разі несплати споживачем боргів з електропостачання, ТОВ «Тернопільелектропостач» продовжить процес примусового стягнення заборгованості з боржників шляхом подачі позовних заяв до суду, в подальшому з виконанням Державною виконавчою службою рішень суду з застосуванням заходів примусового стягнення заборгованості з накладенням арешту на нерухоме та рухоме майно боржника, у т.ч. житло. Також буде ініціюватися примусовий захід – обмеження боржника у праві виїзду за кордон.

При розгляді позовів відповідно до статті 625 Цивільного кодексу України, будуть стягнуті інфляційні нарахування та 3% річних на існуючу заборгованість. Для запобігання сплати додаткових витрат у вигляді судового (2 270 грн.) та виконавчого зборів (10% від суми боргу) і уникнення примусового виконання рішень суду, просимо всіх боржників терміново повністю погасити заборгованість перед ТОВ «Тернопільелектропостач».

В разі відсутності можливості сплатити борг в повному обсязі пропонуємо звертатися до центру обслуговування користувачів (ЦОК) за місцем проживання та укласти договір про реструктуризацію заборгованості.

Дякуємо за взаєморозуміння та співпрацю!

Дата публікації: 25.08.2021

Останні новини