Повідомлення

Повідомлення

У відповідності до вимог п.4 ч.3. ст.57 Закону України «Про ринок електричної енергії», п.3.2.4. і підпункту 21 п.5.2.2. «Правил роздрібного ринка електричної енергії» (ПРРЕЕ) та умов «Договору про постачання електричної енергії споживачу» щодо необхідності повідомлення споживачів про зміни умов договору за 20 днів до їх застосування, Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» повідомляє Вас про те, що у відповідності до статистичних даних та аналізів, отриманих з офіційного сайту Державного підприємства «Оператор ринку» WWW.OREE.COM.UA , середньозважена ціна купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН) постійно збільшується.

Також очікується зростання вартості закупівлі електричної енергії на сегментах ринку в наступному розрахунковому періоді, тобто в грудні 2021 року.

Оскільки фактична закупівельна вартість електричної енергії формується в процесі проведення щоденних торгів на ринку та стає відомою після оприлюднення їх результатів, конкретні значення середньозваженої ціни купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН) будуть доведені шляхом направлення додаткового повідомлення про зміну ціни товару.

Звертаємо Вашу увагу на те, що споживачі мають право припинити дію договору, якщо вони не приймають нові умови.


Адміністрація ТОВ «Тернопільелектропостач»
Дата публікації: 2021.11.05

Останні новини