Кол-центр
0-800-50-47-57
ТЕРНОПIЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
м.Тернопіль, просп. Злуки, 2В     тел./факс: (0352)52-30-09
Пн - Чт 8:00-17:12
         Пт 8:00-16:12
         Обід 13:00-14:00
kanc@tepo.com.ua

Потрібна консультація? А може інформація? Виникло спірне питання? Звертайтесь до ІКЦ – допоможемо!

Дата публікації: 29-01-2020, 11:17
З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, оперативного реагування на звернення громадян та формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії споживачам ТОВ «Тернопільелектропостач», функціонує Інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії (далі – ІКЦ), який здійснює свою діяльність у відповідності до вимог постанови НКРЕКП України від 12.03.2009р. №299.
В ІКЦ можна отримати фахову відповідь чи роз’яснення з питань електропостачання, зокрема, щодо :
  • тарифів на електроенергію;
  • нарахувань та порядку оплати за спожиту електроенергію;
  • вимог нормативно-регуляторних актів, якими у своїй діяльності керується ТОВ «Тернопільелектропостач».
Протягом 2019 року до ІКЦ надійшло 231 звернення, як юридичних так і фізичних споживачів, - повідомляє начальник ІКЦ Пославська Віра Володимирівна .
Також, до ІКЦ надходять звернення на електронну скриньку ikc@tepo.com.ua. Даним способом звернулося 95 абонентів, яким в термін 2-3 дні надано відповідь.

11 червня 2017 року набув чинності Закон України «Про ринок електричної енергії», який змінив принципи функціонування ринку постачання електроенергії.

З 1 січня 2019 року послуга з електропостачання поділена на розподіл електроенергії та постачання електроенергії. Розподіл електроенергії здійснює оператор системи розподілу – ВАТ «Тернопільобленерго», а постачання електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам на умовах універсальної послуги на території Тернопільської області здійснює ТОВ «Тернопільелектропостач».
В зв'язку з цим надходять звернення, які не належать до компетенції постачальника, такі звернення перенаправляються за належністю, про що надається відповідна інформація споживачу.
До ІКЦ надходять звернення, що містять спірні питання між електропостачальником та споживачем. В таких випадках для розв’язання спірних ситуацій та підготовки висновків з питань, які виникли внаслідок незадоволення заявника письмовою відповіддю енергопостачальника на письмове звернення заявника, при нашому центрі працює спеціальна Комісія. До її складу входять представники сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфераах електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у Тернопільській області та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Тернопільській області, що виключає можливості прийняття упередженого (необ’єктивного) рішення.
На протязі року відбулось 8 засідань Комісії.