Кол-центр
0-800-50-47-57
ТЕРНОПIЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
м.Тернопіль, просп. Злуки, 2В     тел./факс: (0352)52-30-09
Пн - Чт 8:00-17:12
         Пт 8:00-16:12
         Обід 13:00-14:00
kanc@tepo.com.ua

Електроенергію слід оплачувати!

Дата публікації: 13-04-2020, 08:38


      8 квітня 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з метою забезпечення енергетичної безпеки в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийняла постанову №766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
     Зазначене рішення НКРЕКП направлене на забезпечення здійснення споживачами належних розрахунків за спожиту електричну енергію, а також надійне і безперервне постачання електричної енергії та, відповідно, стабільну діяльність учасників ринку електричної енергії.
      Звертаємо особливу увагу на вимоги п. 7 Постанови НКРЕКП від 08.04.2020р. №766, згідно яких Регулятором надано настанови:
«Споживачам вживати вичерпних заходів з оплати електричної енергії та інших послуг, отриманих на ринку електричної енергії відповідно до договорів. У разі технічної чи економічної неможливості здійснення оплати, яка виникла у зв’язку із дією карантину та обмежувальних заходів, повідомляти (з наданням відповідного обґрунтування) про це постачальника та, з метою попередження негайного відключення, після закінчення періоду дії карантину ініціювати укладення графіка погашення заборгованості відповідно до пункту 4.24 розділу IV Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312».
    Враховуючи зазначене, ТОВ «Тернопільелектропостач» звертається з проханням до споживачів прикласти максимум зусиль для проведення своєчасних оплат за поставлену електричну енергію та не допускати порушення норм діючого законодавства.
Нагадуємо, що заплатити за світло можна не виходячи з дому і не піддаючи себе ризику захворіти. Наразі функціонують дистанційні безготівкові канали оплати, які не потребують особистого візиту до банку - оплата онлайн, доступна через електронні системи оплати, посилання на які є на сайті ТОВ «Тернопільелектропостач» http://tepo.com.ua:
  • oplata.te.ua;
  • Приват 24;
  • Сервіс ОЩАД 24/7
  • інші.
Повна та своєчасна оплата за електричну енергію є основною умовою безперебійного електропостачання до помешкань та стратегічно важливих об’єктів України.