Кол-центр
📞0-800-50-47-57
ТЕРНОПIЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
м.Тернопіль, просп. Злуки, 2В    📠 тел./факс: (0352)52-30-09
🕗 Пн - Чт 8:00-17:12
         Пт 8:00-16:12
         Обід 13:00-14:00
📧 kanc@tepo.com.ua

Інформаційно-консультаційний центр інформує

Дата публікації: 16-01-2021, 14:30

З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, оперативного реагування на звернення громадян та формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії споживачам ТОВ «Тернопільелектропостач», в Товаристві функціонує інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії (далі – ІКЦ), який здійснює свою діяльність у відповідності до вимог постанови НКРЕКП України від 12.03.2009р. №299.
В ІКЦ можна отримати безкоштовно фахову відповідь чи роз’яснення з питань електропостачання, зокрема, щодо :

  • тарифів на електроенергію;
  • нарахувань та порядку оплати за спожиту електроенергію;
  • вимог нормативно-регуляторних актів, якими у своїй діяльності керується ТОВ «Тернопільелектропостач».

«Протягом 2020 року до ІКЦ звернулися за консультацією, отриманням інформації та для розв'язання суперечних питань, які виникли між Товариством та заявниками понад 200 осіб, як юридичних так і фізичних осіб, які є споживачами електричної енергії або мають намір ними стати» - повідомляє начальник ІКЦ Пославська Віра Володимирівна .
В ІКЦ товаристває електронна скринька  
ikc@tepo.com.ua. Даним способомв 2020 році до нас звернулося 86 заявників, яким в термін 2-3 надано відповідь та роз'яснення.
Отримані звернення, які не належать до компетенції постачальника, перенаправлено за належністю, про що повідомлено заявника.
Звернення, які містять суперечності та спірні питання між Товариством та користувачем електричної енергії розглядаються на постійно діючій Комісії ІКЦ. До її складу входять представники ТОВ «Тернопільелектропостач», сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у Тернопільській області та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Тернопільській області, що виключає можливості прийняття упередженого (необ’єктивного) рішення. У 2020 році відбулось 12 засідань Комісії ІКЦ.